Hızlı ve Güvenilir Çözüm Ortağınız

Image

ULUSLARARASI NAKLİYAT

Transmax, tüm Avrupa, Türkiye, Rusya, Ukrayna ve CIS ülkeleri arasında parsiyel ve komple araç taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Devamı...
Image

YURTİÇİ NAKLİYAT

Türkiye genelini kapsayan dağıtım ağı ile tonaj ve hacim kısıtlaması olmadan standart teslim süreleri çerçevesinde kaliteli ve güvenilir taşıma hizmeti.

Devamı...
Image

LOJİSTİK

Transmax olarak İstanbul, İzmir, Ankara ve Adana’da bulunan depolarımızla, sizlere kaliteli ve güvenli depolama hizmetleri sunmaktayız.

Devamı...
Image

20 Years Of Experience

TÜRKİYE'NİN GÜVENİLİR LOJİSTİK FİRMASI

TRANMAX, Tamer Çillioğlu tarafından 2016 yılında kurulmuş olan bir nakliyat firmasıdır. Türkiye merkezli olan firma, uluslararası ve yurtiçi nakliyat hizmetleri sunmaktadır. TRANMAX, müşterilerinin yüklerini Türkiye'den Avrupa ülkeleri, Ukrayna, Rusya, Azerbaycan, Gürcistan, İran gibi birçok ülkeye taşımaktadır.

Firma, nakliyat sektöründe sahip olduğu deneyim ve uzmanlığı ile müşterilerine güvenilir ve kaliteli hizmetler sunmayı hedeflemektedir. TRANMAX, müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli olarak belirlemekte ve bu doğrultuda çalışmalarını sürdürmektedir.

TRANMAX, geniş bir filo ve deneyimli bir ekiple çalışmaktadır. Firma, her türlü yük taşımacılığı için uygun araçlara sahiptir ve müşterilerine en uygun çözümleri sunmaktadır. Ayrıca, müşterilerine yük takibi yapma ve taşıma sürecinde bilgilendirme hizmetleri de sunmaktadır.

TRANMAX, nakliyat sektöründe kaliteli hizmet anlayışı ile öne çıkmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma, sürekli olarak kendini geliştirerek müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

  • 7/24 İş Desteği
  • Güvenli Taşımacılık
  • Avrupa Asya ve Türkiyede Etkili Çalışma
  • Kolay ve Hızlı Problem Çözümü

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Transmax Uluslararası Nakliyat olarak, taşımacılık sürecinizi en verimli ve sorunsuz şekilde tamamlamanız için aşağıdaki nedenlerle bizi seçebilirsiniz:
  • Deneyim ve Uzmanlık: Yılların verdiği deneyim ve sektördeki uzman ekibimiz sayesinde, her türlü uluslararası nakliye ihtiyacınıza cevap verebiliriz.
  • Hızlı ve Güvenilir Hizmet: Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız, hızlı ve güvenilir hizmet sunarak taşımacılık süreçlerinizi en kısa sürede tamamlamanızı sağlar.
  • Rekabetçi Fiyatlar: Kaliteden ödün vermeden, sektörün en rekabetçi fiyatlarıyla hizmet sunuyoruz. Bu sayede bütçenizi zorlamadan uluslararası nakliyat ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
  • Kişiye Özel Çözümler: Her müşterimizin ihtiyaçlarını dikkate alarak, kişiye özel taşımacılık planları ve paketler sunarız. Bu sayede her bir müşterimize en uygun hizmeti sağlarız.
  • Güçlü İş Ortakları ve Geniş Ağ: Avrupa ve Asya genelinde güçlü iş ortakları ile geniş ağımız sayesinde, geniş bir coğrafyada ve ülkede güvenle hizmet veriyoruz.
  • Tam Zamanında Teslimat: Taşımacılık süreçlerinizi planlarken zamanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, zamanında teslimat garantisi sunarak işlerinizin aksamamasını sağlıyoruz.
Image

Bizden ve Sektörden Haberler

image

CMR BELGESİ NEDİR?

CMR, uzun yıllardır uluslararası taşımacılıkta herkesin bildiği bir isimdir. Her lojistik veya nakliye yöneticisinin bildiği bu terim, taşıma belgesi ya da sevk irsaliyesidir. Karayolu ile

Devamı...
image

LOJİSTİK NEDİR?

Lojistik günümüzde sıkça duyulan ama anlamı da, kapsamı da tam olarak bilinmeyen bir kavramdır. O nedenle çoğu kişi lojistik nedir? Lojistik ne demek? sorularını soruyor. Özellikle bu me

Devamı...
image

ANTREPO NEDİR?

Antrepo nedir? sorusunun cevabı hem ihracatçılar hem de ithalatçılar açısından önemlidir. Çünkü antrepo TDK’ya göre “gümrüklere gelen ticari eşyanın konulduğu, korunduğu yer”

Devamı...

Copyright 2022 - 2024 TRANSMAX. Powered By DüzceNet